Компанія Еквіпмед була заснована в 2013 році і з тих пір є одним з лідерів ринку медичного обладнання, комплектуючих та виробів медичного призначення від відомих світових виробників.

Наші клієнти  провідні державні та приватні медичні установи, як в Україні, так і закордоном.

Співпраця з медичними установами включає в себе не тільки поставку медичного обладнання, а й додатковий широкий спектр послуг та рішень  від надання консультативних послуг до освітніх уроків для медперсоналу, інформаційних технологій і фінансових рішень.

ТОВ "Еквіпмед" в своїй діяльності дотримується Закону України "Про запобігання корупції"Скачати Антикорупційну програму.

Багаторічний досвід поставок медичного обладнання та знання специфіки ринку, а головне пряме співробітництво з виробниками без посередників є гарантією високої якості і доступних цін.

Наша команда  лідери, які точно знають, в яке русло необхідно направити свій професіоналізм для досягнення головних цілей. Щодня вони працюють для Вас і заради Вас, забезпечуючи компанії Еквіпмед місце лідера на ринку медичного обладнання.

Сервісні інженери компанії Еквіпмед щорічно проходять навчальні курси з монтажних робіт та сервісного обслуговування медичного обладнання на заводах виробників, а також мають відповідні сертифікати.

Менеджери регулярно беруть участь в тренінгах, які проводять виробники і завжди допоможуть у виборі оптимального рішення.

Компанія Еквіпмед бере активну участь в спеціалізованих заходах медичної галузі, таких як наукові конференції, практичні семінари та профільні виставки.

Наявність демонстраційних систем дозволяє нашим клієнтам побачити і випробувати в роботі обладнання, запропоноване нашою компанією. Спільно з нашими клієнтами і партнерами ми створюємо майбутнє охорони здоров'я і рятуємо життя, підвищуємо ефективність і знижуємо витрати. Ми будуємо нові відносини і задаємо більш високі стандарти.