• TCA6S Compact

  TCA6S Compact

  детальніше
 • TCA6 S

  TCA6 S

  Області застосування: ортопедія, травматологія, педіатрія, нескладна інтервенційна радіографія.

  детальніше
 • TCA6 R

  TCA6 R

  Області застосування: ортопедія, травматологія, педіатрія, нескладна інтервенційна радіографія.

  детальніше
 • TCA 6R CS 15KW

  TCA 6R CS 15KW

  Області застосування: кардіологія, ендоскопія, біопсія, внутрішньосудинна хірургія, дослідження периферичних судин, ортопедія.

  детальніше

Мобільні C-дуги

На сьогоднішній день при обмежених фінансових можливостях медичного закладу з'являється необхідність в оптимізації витрат. Одним з таких варіантів є мобільна рентген система С-дуга для операційної.

Мобільна рентген система С-дуга є одним з ключових елементів в операційній і дає можливість надати якісне зображення анатомічної області або інструменту під час хірургічної операції.

Нові тенденції на ринку мобільних рентгенівських С-дуг спрямовані на збільшення експлуатаційної гнучкості і підвищення ергономіки для забезпечення кращої якості роботи при зменшенні витрат.

За останні кілька років мобільні рентген системи для хірургії стають більш привабливими для певних сегментів клінічної медицини, наприклад кардіології та ортопедії. Саме в цих галузях використовуються різні варіанти проведення хірургічних втручань, завдяки різноманітності медичного обладнання в операційних.

Останні тенденції на ринку показали, що розробники сфокусувалися на створенні С-дуг з такими характеристиками, які можна застосувати для широкої кількості клінічних випадків при мінімізації займаної площі, так як дана проблема залишається актуальною для більшості операційних.

Безумовно перевагою є можливість легко інтегрувати мобільні рентген системи C-дуги з іншими медичними системами, також з інформаційною системою лікувального закладу або іншими системами візуалізації. Інтеграція дозволяє економити відразу за декількома пунктами. Перший – це місце в операційній, де ви можете інтегрувати дві машини і зменшити займану площу. Другий – збільшення продуктивності, в зв'язку з тим що відпадає необхідність залишати операційну для роботи на іншому медичному обладнанні.

У більшості з представлених у нас мобільних С-арок ідеально оптимізовані такі характеристики як: габарити, вага, балансування, легкість маневрування, характеристики рентгенівського випромінювання, якість зображень та безпека.

Мобільна С-арка для проведення рентгеноскопії має низку переваг які забезпечують найкращу гнучкість функціонування і безпеку, необхідні користувачеві вчасно роботи в операційній.

Мобільна С-дуга може бути обладнана рентгенівським моноблоком з рентгенівською трубкою зі стаціонарним або обертовим анодом і з 9 або 12-дюймовим електронно-оптичним перетворювачем.

Вартість С-дуги залежить від комплектації, в яку можна включити лазерну систему наведення, яка відзначає центр випромінювання за допомогою світлового хреста. Застосування системи наведення дозволяє виконати попереднє позиціонування рентгеноскопічної системи без рентгенівського випромінювання.

Крім цього С-арку можна оснастити системою оцифровки зображень для обробки рентгеноскопічних зображень: висока ємність пам'яті (понад 40 000 кадрів) робить можливим зберігання отриманої діагностичної / операційної документації в різних режимах роботи.

Стійка для монітора легко від'єднується від основної стійки С-образного штатива за допомогою коннектора. Стійка для монітора, після від'єднання, може бути вивезена за межі операційної, забезпечуючи, таким чином, можливість переглянути всі записані послідовності і виконати подальші процедури постобработки зображень.

Ретельно розроблена конструкція мобільної С-дуги дозволяє, при необхідності, щодня проводити легку, просту і ефективну стерилізацію поверхонь системи, а також швидке і безпечне розміщення / зняття стерильних покриттів.