Наркозно-дихальні апарати

Довгий час перед медичними працівниками виникала проблема – апарати вентиляції легенів було неможливо застосовувати поряд з МР-томографами через те, що обладнання МРТ створює сильне магнітне поле. Ця проблема була вирішена з розробкою наркозно-дихального апарату Dameca MRI 508. Цей апарат благополучно пройшов випробування сильним магнітним полем (індукція магнітного поля досягала значення у 2000 гаус, що дорівнює 0,2 Тл). Також апарат ШВЛ Dameca MRI 508 має ряд інших, не менш важливих переваг – вбудована дихальна система, зручність управління, компактність, високорівнева функція захисту, інтегрованість інтерфейсу в лікарняні мережі та ін.

Функціональної і надійною розробкою технологів також є наркозно-дихальний апарат Siesta i Whispa. Основні особливості даного обладнання: вбудована дихальна система, компактна конструкція, вентиляційний режим PRVT з контролем по тиску і обсягу, тривалий термін використання і невисока вартість.

Якщо Ви хочете оснастити Ваш реанімаційний кабінет новітньої і багатофункціональної медичною технікою – фахівці компанії «Еквіпмед» із задоволенням допоможуть Вам у цьому.