Замовити

Наркозно-дихальний апарат Dameca AX500

Наркозно-дихальний апарат Dameca AX500

Dameca AX500 це наркозно-дихальний апарат, створений для вирішення проблем фахівців, виходячи з робочих процесів і клінічних і операційних цілей. Ця інноваційна система, допоможе вам забезпечити чудову анестезію і першу операційну допомогу.

Відмінні особливості:

• Широка функціональність
• Модульна конструкція, яка змінюється відповідно до ваших потреб
• Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для простого використання
• Мала площа в широкому діапазоні робочих середовищ
• Компактна вертикальна інтегрована дихальна система – IBS
• Легка очистка деталей і поверхонь
• Акумуляторна батарея на 90-хвилин резервної роботи
• 15-дюймовий кольоровий сенсорний екран
• Проста конфігурація, настройка і моніторинг критичних параметрів
• Плавні робочі процеси підвищують ефективність роботи
• Взаємодія з системами моніторингу пацієнтів

Повністю відповідає до ваших мінливих потреб.

Dameca AX500 може бути мати як стандартну комплектацію, або ж включати більш ширші функції, що відповідають вашим конкретним вимогам – наприклад, додаткові можливості вентиляції, можливості реєстрації даних, підвісний монтаж, вбудованої аспіратор і зв'язок з моніторами пацієнта.

Оптимізована робота, легка очистка.

Плоскі поверхні, гладкі контури і невелика кількість деталей забезпечують легке очищення і налаштування, що допомагає швидко і ефективно підготуватися до наступного пацієнта. Інтегрована система дихання складається всього з 13 компонентів, що гарантує швидке розбирання та складання, менш ніж за 60 секунд. Крім того, стільниця і висувний письмовий столик створюють додатковий робочий простір.

Широкі можливості вентиляції.

Dameca AX500 забезпечує широкі можливості вентиляції, що дає можливість використання системи як для новонароджених, так і для дорослих пацієнтів. Крім вентиляції з контрольованим тиском (PCV) і вентиляції з контрольованим об'ємом (VCV), апарат Dameca AX500 оснащений синхронною переривчастою примусовою вентиляцією (SIMV), двома підтримуваними режимами вентиляції (VSV, PSV) і регульованим тиском (PRVT) для використання з дітьми. Поглинач CO2 може бути відключений і замінений в процесі використання без порушення процедури. Крім того, він оснащений інтегрованою системою знежирення газу (AGSS), унікальною точкою введення свіжого газу, що підтримує швидку зміну концентрації газу і автоматичною компенсацією витоку.

Інноваційна інтегрована дихальна система - IBS.

Компактний вертикальний IBS поєднує в собі висхідний хутро, поглинач CO2 і систему дихання в одному пристрої. Механічний замок фіксує IBS на апараті для анестезії, а це означає, що між цими двома системами немає трубки. Висока і тонка конструкція меха підтримує налаштування потоку свіжого газу і дозволяє легко і швидко ідентифікувати навіть найменші витоку.

Безпечне середовище.

Dameca AX500 призначений не тільки для клінічного досконалості, але і для благополуччя пацієнтів. Він пропонує широкий спектр функцій, які підтримують безпечні і оптимізовані OR процеси. Інтегроване живлення від акумулятора дозволяє продовжувати роботу протягом 90 хвилин після відключення електроенергії.


Простота роботи.

Робоче середовище лікаря є динамічним, складним і швидким. Таким чином, прості і інтуїтивно зрозумілі робочі процеси, які не посягають на ваше дорогоцінний час. Dameca AX500 оснащений простим, зручним і інтуїтивно зрозумілим графічним інтерфейсом, який підтримує простоту роботи і дає чітке уявлення всіх критичних параметрів. 15-дюймовий сенсорний екран відображає всю необхідну інформацію. Інтуїтивні елементи управління дозволяють швидко і легко регулювати витрату газу і дозволяють з легкістю контролювати всі налаштування і вимірювання. Крім того, спеціальна область відображення сигналів тривоги, дає можливість вам своєчасно вживати необхідних заходів.

Простота обслуговування.

Міцний апарат для анестезії Dameca AX500 простий в обслуговуванні. Висока надійність і стабільна продуктивність апарату дозволяють звести до мінімуму із запланованою періодичністю технічного обслуговування – щороку проводиться тільки один профілактичний огляд. Крім того, всі діагностичні дані, включаючи унікальні коди помилок, фіксуються і контролюються для більш легкого аналізу подій.