Замовити

Наркозно-дихальний апарат Dameca MRI 508

Наркозно-дихальний апарат Dameca MRI 508

Dameca MRI 508  це перший в світі наркозно-дихальний апарат, здатний надійно і точно працювати в безпосередній близькості від діагностичного обладнання з сильним магнітним полем.

Переваги апарату Dameca MRI 508:

 • Апарат успішно пройшов випробування при індукції магнітного поля до 2000 Гс.
 • Блок штучної вентиляції легенів з мікропроцесорним управлінням, кольоровим РК-дисплеєм з високою роздільною здатністю з діагоналлю 8 дюймів і сучасними режимами вентиляції легенів, включаючи PRVT (вентиляція з заданим об'ємом і регульованим тиском).
 • Апарат дозволений до застосування з системами МРТ 3,0 Тл.
 • Зручний і простий інтерфейс.
 • Вбудована дихальна система.
 • Функції захисту високого рівня.
 • Компактна конструкція.


Функції захисту високого рівня.

Апарат Dameca MRI 508 оснащений рядом вбудованих функцій, а саме:

 • Автоматична самоперевірка при запуску.
 • Подача свіжого газу перемикається між дихальною системою і додатковим вихідним газовим штуцером.
 • Флоуметр кисню з окремим вихідним патрубком і вбудований аспіраційний блок.
 • Відсутність висувних ящиків, в яких оператор може забути магнітні матеріали.
 • Проміжний регулятор відключає подачу закису азоту і видає звуковий сигнал тривоги у разі перебою з подачею кисню.
 • Покращена звукова і візуальна (світлодіодна) індикація тривоги, яка полегшує моніторинг стану пацієнта в МР-операційній.
 • Вбудований резервний акумулятор.
 • Функція захисту від гіпоксії, яка забезпечує вміст кисню в суміші кисень /закис азоту мінімум 25%.

Сумісність Dameca MRI 508 з МР-томографами.

Унікальність апарату Dameca MRI 508 полягає в тому, що він здатний працювати при індукції магнітного поля до 2000 Гс і його дозволено використовувати з системами МРТ 3,0 Тл.

Випробування, проведені спільно з провідними постачальниками МР-томографів, підтвердили, що використання цього пристрою біля томографа не впливає на якість діагностичних зображень і не заважає роботі функцій ШВЛ. Надійне функціонування апарату гарантується.

Для пацієнтів і медичного персоналу поява такого апарату означає підвищення безпеки та зручності, а також економію часу і місця.
Тепер не потрібно використовувати трубки для підключення пацієнта до наркозно-дихального обладнання, а це знижує ризик витоків і дозволяє оператору швидше реагувати на зміну стану пацієнта.

Зручний інтерфейс користувача.

Для роботи з апаратом Dameca MRI 508 не потрібно проводити додаткового навчання. У ньому використовуються той же користувальницький інтерфейс і та ж дихальна система, що і в добре відомих апаратах Siesta i Whispa та Siesta i TS. Таким чином, оператор може відразу приступити до роботи. Коли апарат Dameca MRI 508 не потрібен в кабінеті МРТ, його можна використовувати в операційній як звичайний наркозно-дихальний апарат.

Блок штучної вентиляції легенів з мікро-процесорним управлінням
Наш апарат штучної вентиляції легенів компенсує флуктуації потоку свіжого газу і комплаенса в дихальній системі.

На кольоровий TFT-екран з діагоналлю 8 дюймів виводяться тиск, дані спірометрії і вміст кисню. В апараті передбачено сім режимів вентиляції: VCV, PCV, SIMV, PSV, PRVT, ручний режим і режим спонтанного дихання.

Компактна конструкція.

Компактний модульний апарат Dameca MRI 508, що займає мінімум площі, можна використовувати в будь-яких операційних. Подвійні колеса дозволяють плавно і легко переміщати апарат.

Ми доклали максимум зусиль, щоб вбудувати в апарат всі можливі функції, включаючи активну систему виведення анестезіологічних газів (AGSS), яка дозволяє не встановлювати окрему систему збоку або ззаду від апарату.

Зручна задня штанга для простого монтажу випаровувачів Selectatec та всіх типів модулів монітора пацієнта робить апарат Dameca MRI 508 ще більш універсальним і дозволяє з упевненістю дивитися в майбутнє.

Dameca MRI 508 Вбудована дихальна система. 
Швидке з'єднаннях між наркозно-дихальним апаратом, дихальною системою і пацієнтом.