Замовити

Наркозно-дихальний апарат Dameca Siesta i Whispa

Наркозно-дихальний апарат Dameca Siesta i Whispa

Функціональність і надійність – це те, що вам потрібно!
Подивіться уважніше і ви будете здивовані великою кількістю інноваційних функцій, реалізованих в наркозно-дихальний апарат Siesta i Whispa виробництва Dameca, Данія.

Переваги апарату Siesta i Whispa:

 • Зручний та простий інтерфейс.
 • Блок штучної вентиляції легенів з мікропроцесорним управлінням, кольоровим РК-дисплеєм з високою роздільною здатністю з діагоналлю 8 дюймів і сучасними режимами вентиляції легенів, включаючи PRVT (вентиляція з заданим об'ємом і регульованим тиском).
 • Функції захисту високого рівня.
 • Компактна конструкція.
 • Вбудована дихальна система.

Функції захисту високого рівня.

Система Siesta i Whispa оснащена рядом вбудованих функцій, включаючи:

 • Вбудований резервний акумулятор.
 • Подача свіжого газу перемикається між вбудованою дихальною системою і додатковим вихідним газовим штуцером.
 • Флоуметрія кисню з окремим вихідним патрубком з клапаном і вбудований аспіраційний блок.
 • Автоматична самоперевірка при запуску.
 • Функція захисту від гіпоксії, яка забезпечує вміст кисню в суміші кисень /закис азоту мінімум 25%.
 • Проміжний регулятор відключає подачу закису азоту і видає звуковий сигнал тривоги при перебій з подачею кисню.

Режим вентиляції PRVT

Режим вентиляції PRVT забезпечує захист легенів і поєднує в собі переваги вентиляції з контролем за обсягом (VCV) і вентиляції з контролем по тиску (PCV).

Оптимальний режим вентиляції досягається за рахунок регулювання потоку вдиху і підтримки тиску на лінії вдиху, коли пацієнт перебуває під наркозом.

Необхідний дихальний обсяг, який задається оператором, підтримується за рахунок автоматичного регулювання тиску в дихальному циклі.

Компактна конструкція.

Компактний модульний апарат Siesta i Whispa, що займає мінімум площі, може використовуватися в будь-яких операційних. Подвійні колеса дозволяють плавно і легко переміщати апарат. Якщо місце на підлозі обмежена, апарат можна розмістити на стельовому підвісі або на стіні.

Ми доклали максимум зусиль, щоб вбудувати в апарат всі можливі функції, включаючи активну систему виведення анестезіологічних газів (AGSS), яка дозволяє не встановлювати окрему систему збоку або ззаду від апарату.

Зручна задня штанга для простого монтажу випаровувачів Selectatec і всіх типів модулів монітора пацієнта робить апарат Siesta i Whispa ще більш універсальним і дозволяє з упевненістю дивитися в майбутнє.

Тривалий термін служби при низькій вартості обслуговування.

Загальна вартість обслуговування апарату є однією з найнижчих на ринку. Конструкція системи характеризується мінімальними вимогами до технічного обслуговування і простотою чистки. Замовлення на запасні частини оперативно обробляються і виконуються.

Вбудована дихальна сістема Dameca Siesta i Whispa.

Швидке з'єднання між наркозно-дихальним апаратом, дихальною системою і пацієнтом.

Вбудована дихальна система укладена в компактний корпус і включає в себе: мех, дихальний контур пацієнта і абсорбер CO2.

Для її роботи не потрібні трубки між дихальною системою і апаратом і потрібні тільки дві трубки – для вдиху і видиху – між дихальною системою і пацієнтом.

Під дихальним клапаном з ручним керуванням передбачений штуцер для приєднання мішка для ручної вентиляції.

Система легко встановлюється і легко чиститься.

Її підготовка до чищення займає менше хвилини і не вимагає спеціальних інструментів.
Конструкція захищена від неправильного поводження для уникнення помилок при повторній збірці після очищення.

Мех.

Піднімаючись мех перешкоджає засмоктуванню повітря в дихальну систему в разі виникнення витоку. Його обсяг становить 1500 мл, і він може використовуватися як для дорослих, так і для дітей та новонароджених.

Клапани.

Жовті стулки клапана дозволяють візуально контролювати вдих і видих. Також в системі передбачений дихальний клапан з ручним керуванням для режимів вентиляції з контролем по тиску і спонтанного дихання.

Абсорбер i-SORB.

Що поставляється в одноразовому і багаторазовому виконанні, оптимізований абсорбер i-SORB виключає вимивання натронного вапна.
Установка абсорбера контролюється датчиком. Абсорбер можна змінювати під час роботи апарату. Місткість за натронним вапном становить 900 г.