• 12
  • 01z

Комп'ютерний томограф останнього покоління з елементами штучного інтелекту SIEMENS SOMATOM go.Top дозволить лікарям в ДНУ "НПЦ ПКМ" ДУС вийти на новий рівень діагностики

Вітаємо Державну наукову установу «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини», який входить до системи медичних закладів Державного управління справами, із придбанням та успішним запуском сучасного 128-зрізового комп'ютерного томографу SOMATOM go.Top від провідного світового лідеру ринку компанії Siemens Healthineers.

SOMATOM go.Top забезпечує високу якість досліджень для будь-якої категорії пацієнтів — незалежно від складності клінічного дослідження. Головною перевагою SOMATOM go.Top є висока якість дослідження відповідно до клінічного завданням із максимальною турботою про пацієнта.

ОСНОВІ ПЕРЕВАГАМИ SOMATOM go.Top

  • Ефективний робочий процес з орієнтацією на пацієнта. Система SOMATOM go.Top дозволяє лаборанту більшу частину часу проводити з пацієнтом – це робить дослідження більш комфортним для хворого та підвищує ефективність роботи.

Нова концепція робочого процесу КТ-досліджень в системі SOMATOM go.Top забезпечує високу мобільність і автоматизацію етапів робочого процесу в повсякденній практиці, а саме завдяки:
- планшету, який забезпечує додаткову свободу операторові і дозволяє довше залишатися поруч з пацієнтом;
- новому рішенню робочого місця, консоль оператора можна встановити, як в кабінеті КТ, так і в операторській або в окремій кімнаті;
- вбудованій 2D-камері, яка тримає пацієнта в полі зору, що дозволяє вчасно помітити будь-який рух і забезпечити правильне положення пацієнта;
- простому у використанні пульту дистанційного управління з Bluetooth-каналом зв'язку підвищує ефективність робочих процесів.

  • Автоматизація робочого процесу за допомогою технологій GO. Технології GO (Scan&GO, Check&GO, Recon&GO, CT View&GO4) можна використовувати як при стандартних рутинних дослідженнях, так і при спеціалізованих процедурах. Вони допомагають стандартизувати та спростити всі робочі процеси в відділенні – починаючи від підготовки пацієнта до передачі готових результатів дослідження, архівування та аналізу зображень.
  • Повний спектр КТ-досліджень в SOMATOM go.Top з використанням технологій, орієнтованих на пацієнта, дозволяє розширити діагностичні можливості і впевнено виконувати як рутинні, так і спеціалізовані завдання, в тому числі отримання двохенергетичних даних, дослідження серця. Розглянемо нижче деякі з цих можливостей.

Швидкість та стандартизація при невідкладній допомозі.

Система дозволяє лаборантам працювати максимально ефективно незалежно від їх досвіду. Робочі процеси та технології забезпечують високу мобільність і впевнені рішення, орієнтовані на пацієнта в ситуаціях, коли важлива кожна секунда.

Двохенергетичний режим стає рутинним дослідженням.

В томографі реалізована двохенергетична технологія TwinBeam Dual Energy, яка забезпечує надійну діагностику для всіх пацієнтів. Отримуючи набори даних з низькою та високою напругою на трубці, ви можете візуалізувати деталі, які в іншому випадку залишилися б невидимими, – а саме головне без збільшення променевого навантаження на пацієнта.

Логічна послідовність в кардіологічних дослідженнях.

SOMATOM go.Top підвищує конкурентоспроможність завдяки оптимізації підготовки, швидкому скануванню і стандартно високим результатам при кожному кардіологічному дослідженні.

Дбайливе сканування дітей.

Благополуччя та безпека маленьких пацієнтів й їхніх батьків – завжди на першому місці. Мобільний робочий процес дозволяє лаборанту і батькам залишатися поруч з дитиною під час підготовки до сканування, а спеціальні педіатричні рішення і технологія Tin Filter забезпечать мінімально можливе променеве навантаження, що особливо важливо для дітей.

Орієнтовані на пацієнта технології в повсякденному КТ.

Система забезпечує отримання впевнених і якісних результатів в рутинних КТ-дослідженнях. Автоматизовані робочі процеси і передові технології дозволяють адаптуватися до кожного пацієнта в таких клінічних областях, як онкологія, ангіологія, травматологія, ортопедія, пульмонологія, неврологія.


Ми радіємо, що діагностичний центр в ДНУ "НПЦ ПКМ" ДУС разом із сучасним обладнанням отримав нові стимули для розширення сфери застосування КТ у своєму закладі.

Переваги розширення спектра діагностичних можливостей на SOMATOM go.Top – це новий ривок до ефективної діагностичної візуалізації. Зокрема, автоматизовані робочі процеси в двохенергетичній можливості допоможуть лікарям істотно розширити клінічний спектр застосування та будуть сприяти підвищенню репутації медичного закладу.

Хочемо ще раз привітати медичний заклад та побажати фахівцям професійних успіхів, а пацієнтам міцного здоров'я!

З питань придбання обладнання від світового виробника SIEMENS Healthineers звертайтеся до менеджерів компанії Еквіпмед за телефоном +38 094 899 05 04 або надсилайте запит на електронну пошту sales.equipmed@gmail.com.

Ми бажаємо всім міцного здоров’я та гарного настрою!